Urządzanie łazienki nierozerwalnie wiąże się z wyborem odpowiednich baterii do łazienki. Wybór odpowiedniej baterii łazienkowej pozwala na zamknięcie w całość całego pomysłu aranżacyjnego. Każdy kij ma dwa końce. Zatem źle dobrane krany do łazienek będą szpecić wnętrze, sprawią, że nie będzie spójności między wnętrzem a wykończeniem łazienki.

Baterie łazienkowe w nowoczesnym wydaniu

W łazience do wyboru mamy kilka rozwiązań, jeśli chodzi o wybór baterii łazienkowych. Mamy do wyboru szereg wykończeń:

  • baterie okrągłe,
  • baterie kwadratowe,
  • baterie stojące,
  • baterie wielootworowe,
  • baterie stojące z wyciąganą wylewką.

Planując wykończenie łazienki, o efekcie prac decydują detale. Nowoczesne technologie pozwalają na stworzenie efektownych i jednocześnie praktycznych wnętrz. W przypadku, gdy zależy nam na stworzeniu łazienki, spójnej z dajmy na to techniką smart home, warto przejrzeć ofertę baterii automatycznych. Spójne z tą ideą będą również baterie termostatyczne (wannowe i do kabin prysznicowych), pozwalające zredukować rachunki za wodę o ładnych kilka, a nawet kilkanaście procent.

Jak wybrać właściwą armaturę łazienkową?

Biorąc pod uwagę konieczność zakupu różnego rodzaju baterii do łazienki, warto zapoznać się z inspiracjami, wizualizacjami łazienek przygotowanych przez producentów armatury łazienkowej. Jest to o tyle ważne, że urządzając łazienkę potrzeba kilka rodzajów kranów Musimy wybrać np. baterię natryskową, wannową, baterię do umywalki, bidetu. Jeśli zależy nam na szybkiej zmianie wyglądu łazienki, bez kłucia ścian musimy dobrać baterie do istniejącej instalacji hydraulicznej. Chodzi, chociażby o poprowadzony dopływ wody. To on determinuje poniekąd czy powinniśmy przeglądać baterie łazienkowe ścienne, czy baterie stojące. Wylewka i bateria muszą pasować do wielkości umywalki czy wanny. W przeciwnym wypadku będziemy zmuszeni walczyć z wiecznie mokrą podłogą w łazience. Istnieje też ryzyko, że same elementy armatury łazienkowej będą wymagały częstych interwencji hydraulika. Zobacz więcej na https://vigourpolska.pl/armatura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *